Jakość jest naszym priorytetem

O nas

Zaopatrujemy zakłady przetwórstwa mięsnego

Firma „Juba” zajmuje się:

  • przetwórstwem jelit wieprzowych;
  • konfekcjonowaniem mięsa wieprzowego;
  • konfekcjonowaniem mięsa wołowego;
  • konfekcjonowaniem mięsa drobiowego;
  • obróbką jelit, pęcherzy, żołądków wieprzowych;

Priorytetowe jest dla nas ciągłe podnoszenie jakości usług i produktów. Uczciwość wobec klientów i kontrahentów jest dla nas najważniejsza , ponieważ w dłuższej perspektywie to właśnie ta cecha stanowi solidny fundament działalności firmy.

Stąd pochodzi twoje mięso.

Siedziba firmy znajduje się w samym centrum Polski, w Niechcicach (okolice Piotrkowa Trybunalskiego). W sąsiedztwie naszego zakładu znajduje się chłodnia składowa, z której ekspediujemy nasze produkty w najdalsze zakątki świata. Posiadamy unijne uprawnienia eksportowe oraz uprawnienia do wielu krajów trzecich (Hong Kong, Chiny, Afryka i innych). Nasze produkty sprzedajemy z powodzeniem od wielu lat na najodleglejszych rynkach świata. Surowiec jest pozyskiwany i dostarczany własnym transportem – na bieżąco z zakładów, które są pod stałym nadzorem weterynaryjnym.

Posiadamy wykwalifikowany personel oraz wieloletnie doświadczenie w dziedzinie przetwórstwa. Dzięki współpracy z największymi odbiorcami na całym świecie, pełnemu zaangażowaniu w proces produkcji oraz nowoczesnym technologiom gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów. Spełniamy najwyższe standardy jakościowe zgodnie z systemem HACCP oraz normami międzynarodowymi.